ZnaniPolacy.pl
  ranking oceniaj opinie dodaj newsletter  

 
 
 
  Czy wiesz, że ... ?  

  Kogo szukasz ?


Szukając jakiejś osoby, korzystaj z wyszukiwarki znajdującej się po prawej stronie, wpisz jej imię i/lub nazwisko.
 


 
     

  Sylwetka osoby
         
Agnieszka Włodarczyk   Agnieszka Włodarczyk

aktorka, piosenkarka

Średnia ocena: 0.00

Osoba była oceniana: 1 razy

Zajmuje 274 miejsce w rankingu
(na 694 ocenianych osób)

w serwisie od: 29.08.2007

 
 

Agnieszka Włodarczyk urodziła się 13 grudnia 1980 w Sławnie. Zadebiutowała w musicalu "Metro" Janusza Józefowicza. Natomiast jej debiutem na dużym ekranie był film Macieja Ślesickiego "Sara" w 1997 roku, gdzie zagrała u boku takich sław jak Bogusław Linda i Cezary Pazura.

Popularność zdobyła dzięki roli Agnieszki, siostry Czarka (Cezary Pazura) w serialu "13 posterunek", również w reżyserii Macieja Ślesickiego.Wystąpiła w sitcomie Świat według Kiepskich oraz w spektaklu Teatru Telewizji Nastroje. W filmie Waldemara Dzikiego Pierwszy milion (2000) wcieliła się w kuszącą blond piękność. W serialu Zostać miss gra studentkę filozofii, która zupełnie nie dba o swój wygląd, a w Plebanii siostrę księdza Potocznego.W 2002 roku zagrała w komedii "E=mc2" Olafa Lubaszenki. Od 2003 roku gra w serialu "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście". W 2004 roku wystąpiła w "Nigdy w życiu!" w roli Joli. Zagrała także w serialu "Dziki" (2004) i jego kontynuacji "Dziki 2".

W 2006 rozpoczęła nagrania do nowego serialu "My Baby", w którym zagra Zosię. Wystąpiła w teledysku K.A.S.Y. Reklama. Od marca 2007 brała udział w teleturnieju muzycznym "Jak oni śpiewają?", w którym zwyciężyła . Jeszcze w tym roku w sklepach muzycznych ma się ukazać pełny debiutancki album Agnieszki. Płyta będzie wydana przez wytwórnie płytową My Music.

 
Zaproponuj lepszy opis/zdjęcie
 
  Opinie  
   

Przeczytaj opinie o tej osobie:

wymuszona gwiazda

Dodaj swoją opinię

 

 
 
  Ocena

Wystaw ocenę osobie:  

  1. Aby wystawić ocenę tej osobie wyślij SMS o treści AP.GZE8 pod numer 71068. Koszt SMS wynosi 1,23 PLN brutto.
    Usługę SMS obsługuje Dotpay. Usługa SMS dostępna jest w sieci Era, Plus Gsm, Orange i Play. [Regulamin usługi]. [Formularz reklamacyjny]. Kontakt z właścicielem serwisu: znanipolacy@znanipolacy.pl
  2. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem, który należy przepisać w poniższe pole i następnie wybrać ocenę (od -10 do 10) którą chcesz wystawić:

Oceń osobę kierując się następującymi kryteriami:
 0  - osoba jest mi nieznana lub jej działalność jest dla mnie całkowicie obojętna
 +  - im większa wartość dodatnia tym bardziej uważasz, że jest to człowiek zasłużony, godny naśladowania, prezentujący cechy  które są dla Ciebie wzorem
 -  - im ocena bardziej ujemna tym bardziej uważasz, że osoba nie reprezentuje sobą nic interesującego, a jej działalność i zachowanie zasługują na napiętnowanie

 
 
 

Copyright © ZnaniPolacy.pl 2007. Wszelkie prawa zastrze¿one. Informacje o serwisie. W serwisie prezentowani są znani, sławni i wielcy Polacy: artyści, aktorki, aktorzy, pisarze, sportowcy i politycy. Dostępna jest ich pełna biografia / życiorys. My Polacy.